0500588000-08-Y8-D
Molex
Product No:
0500588000-08-Y8-D
Description:
8" PRE-CRIMP 1852 YELLOW
User Guide
Mfr Molex
Color Yellow
Length 8.00" (203.20mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 28 AWG