0500588000-10-R8
Molex
Product No:
0500588000-10-R8
Manufacturer:
Molex
Description:
10" PRE-CRIMP 1852 RED
User Guide
Mfr Molex
Color Red
Length 10.0" (254.0mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 28 AWG