0500588000-10-S8
Molex
Product No:
0500588000-10-S8
Description:
10" PRE-CRIMP 1852 SLATE
User Guide
Mfr Molex
Color Slate
Length 10.0" (254.0mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 28 AWG