0500588000-10-S8-D
Molex
Product No:
0500588000-10-S8-D
Description:
10" PRE-CRIMP 1852 SLATE
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 990
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 10
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Mfr Molex
Color Slate
Length 10.0" (254.0mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 28 AWG