0500588000-12-N8
Molex
Product No:
0500588000-12-N8
Description:
12" PRE-CRIMP 1852 BROWN
User Guide
Mfr Molex
Color Brown
Length 12.0" (304.8mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 28 AWG