0500798000-05-G6-D
Molex
Product No:
0500798000-05-G6-D
Description:
5" PRE-CRIMP 1853 GREEN
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 460
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 10
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Mfr Molex
Color Green
Length 5.00" (127.00mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 26 AWG