0500798000-05-R8
Molex
Product No:
0500798000-05-R8
Description:
5" PRE-CRIMP 1852 RED
User Guide
Mfr Molex
Color Red
Length 5.00" (127.00mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 28 AWG