0500798000-08-A8
Molex
Product No:
0500798000-08-A8
Description:
8" PRE-CRIMP 1852 ORANGE
User Guide
Mfr Molex
Color Orange
Length 8.00" (203.20mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 28 AWG