0500798000-08-B6-D
Molex
Product No:
0500798000-08-B6-D
Description:
8" PRE-CRIMP 1853 BLACK
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 800
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 10
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Mfr Molex
Color Black
Length 8.00" (203.20mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 26 AWG