0500798000-08-G8-D
Molex
Product No:
0500798000-08-G8-D
Description:
8" PRE-CRIMP 1852 GREEN
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 1925
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 10
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Mfr Molex
Color Green
Length 8.00" (203.20mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 28 AWG