0500798000-08-L6-D
Molex
Product No:
0500798000-08-L6-D
Description:
8" PRE-CRIMP 1853 BLUE
User Guide
Mfr Molex
Color Blue
Length 8.00" (203.20mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 26 AWG