0500798000-08-N6
Molex
Product No:
0500798000-08-N6
Description:
8" PRE-CRIMP 1853 BROWN
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 360
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 10
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Mfr Molex
Color Brown
Length 8.00" (203.20mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 26 AWG