0500798000-08-S8-D
Molex
Product No:
0500798000-08-S8-D
Description:
8" PRE-CRIMP 1852 SLATE
User Guide
Mfr Molex
Color Slate
Length 8.00" (203.20mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 28 AWG