0500798000-10-N8
Molex
Product No:
0500798000-10-N8
Description:
10" PRE-CRIMP 1852 BROWN
User Guide
Mfr Molex
Color Brown
Length 10.0" (254.0mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 28 AWG