0500798000-10-R6-D
Molex
Product No:
0500798000-10-R6-D
Description:
10" PRE-CRIMP 1853 RED
Payment:
In Stock : 350
Mfr Molex
Color Red
Length 10.0" (254.0mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 26 AWG