0500798000-10-V8-D
Molex
Product No:
0500798000-10-V8-D
Description:
10" PRE-CRIMP 1852 VIOLET
User Guide
Mfr Molex
Color Violet
Length 10.0" (254.0mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 28 AWG