0500798000-10-W6
Molex
Product No:
0500798000-10-W6
Manufacturer:
Molex
Description:
10" PRE-CRIMP 1853 WHITE
User Guide
Mfr Molex
Color White
Length 10.0" (254.0mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 26 AWG