0500798000-11-A6
Molex
Product No:
0500798000-11-A6
Description:
11" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
User Guide
Mfr Molex
Color Orange
Length 11.0" (279.4mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 26 AWG