0500798000-11-B8
Molex
Product No:
0500798000-11-B8
Description:
11" PRE-CRIMP 1852 BLACK
User Guide
Mfr Molex
Color Black
Length 11.0" (279.4mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 28 AWG