0500798000-11-N6-D
Molex
Product No:
0500798000-11-N6-D
Description:
11" PRE-CRIMP 1853 BROWN
User Guide
Mfr Molex
Color Brown
Length 11.0" (279.4mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 26 AWG