0500798000-12-A6
Molex
Product No:
0500798000-12-A6
Description:
12" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
Payment:
In Stock : 190
Mfr Molex
Color Orange
Length 12.0" (304.8mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 26 AWG