0500798000-12-G8
Molex
Product No:
0500798000-12-G8
Description:
12" PRE-CRIMP 1852 GREEN
Payment:
In Stock : 190
Mfr Molex
Color Green
Length 12.0" (304.8mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 28 AWG