0500798000-12-G8-D
Molex
Product No:
0500798000-12-G8-D
Description:
12" PRE-CRIMP 1852 GREEN
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 390
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 10
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Mfr Molex
Color Green
Length 12.0" (304.8mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 28 AWG