0500798000-12-L6
Molex
Product No:
0500798000-12-L6
Description:
12" PRE-CRIMP 1853 BLUE
Payment:
In Stock : 1500
Mfr Molex
Color Blue
Length 12.0" (304.8mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 26 AWG