0500798000-12-L6-D
Molex
Product No:
0500798000-12-L6-D
Description:
12" PRE-CRIMP 1853 BLUE
Payment:
In Stock : 740
Mfr Molex
Color Blue
Length 12.0" (304.8mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 26 AWG