0500798000-12-Y6-D
Molex
Product No:
0500798000-12-Y6-D
Description:
12" PRE-CRIMP 1853 YELLOW
Payment:
In Stock : 634
Mfr Molex
Color Yellow
Length 12.0" (304.8mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 26 AWG