0502128000-08-S8
Molex
Product No:
0502128000-08-S8
Description:
8" PRE-CRIMP 3048 SL001 SLATE
User Guide
Mfr Molex
Color Slate
Length 8.00" (203.20mm)
Series Mi II 50212, Micro-Latch, Sherlock
Package Bulk
Wire Gauge 28 AWG