0502128000-08-V1
Molex
Product No:
0502128000-08-V1
Description:
8" PRE-CRIMP A3047 VIOLET
User Guide
Mfr Molex
Color Violet
Length 8.00" (203.20mm)
Series Mi II 50212, Micro-Latch, Sherlock
Package Bulk
Wire Gauge 30 AWG