0502128000-08-W1-D
Molex
Product No:
0502128000-08-W1-D
Description:
8" PRE-CRIMP A3047 WHITE
User Guide
Mfr Molex
Color White
Length 8.00" (203.20mm)
Series Mi II 50212, Micro-Latch, Sherlock
Package Bulk
Wire Gauge 30 AWG