0502128000-08-Y8
Molex
Product No:
0502128000-08-Y8
Manufacturer:
Molex
Description:
8" PRE-CRIMP 3048 YL001 YELLOW
User Guide
Mfr Molex
Color Yellow
Length 8.00" (203.20mm)
Series Mi II 50212, Micro-Latch, Sherlock
Package Bulk
Wire Gauge 28 AWG