0502128000-10-A1
Molex
Product No:
0502128000-10-A1
Description:
10" PRE-CRIMP A3047 ORANGE
User Guide
Mfr Molex
Color Orange
Length 10.0" (254.0mm)
Series Mi II 50212, Micro-Latch, Sherlock
Package Bulk
Wire Gauge 30 AWG