0502128000-10-B6
Molex
Product No:
0502128000-10-B6
Description:
10" PRE-CRIMP 3049 BK001 BLACK
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 630
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 10
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Mfr Molex
Color Black
Length 10.0" (254.0mm)
Series Mi II 50212, Micro-Latch, Sherlock
Package Bulk
Wire Gauge 26 AWG