0502128000-10-G4
Molex
Product No:
0502128000-10-G4
Description:
10" PRE-CRIMP 1854 GR001 GREEN
User Guide
Mfr Molex
Color Green
Length 10.0" (254.0mm)
Series Mi II 50212, Micro-Latch, Sherlock
Package Bulk
Wire Gauge 24 AWG