0502128000-10-G8-D
Molex
Product No:
0502128000-10-G8-D
Description:
10" PRE-CRIMP 3048 GR001 GREEN
User Guide
Mfr Molex
Color Green
Length 10.0" (254.0mm)
Series Mi II 50212, Micro-Latch, Sherlock
Package Bulk
Wire Gauge 28 AWG