0502128000-10-W8
Molex
Product No:
0502128000-10-W8
Manufacturer:
Molex
Description:
10" PRE-CRIMP 3048 WH001 WHITE
User Guide
Mfr Molex
Color White
Length 10.0" (254.0mm)
Series Mi II 50212, Micro-Latch, Sherlock
Package Bulk
Wire Gauge 28 AWG