0502128000-11-B4-D
Molex
Product No:
0502128000-11-B4-D
Description:
11" PRE-CRIMP 1854 BK001 BLACK
User Guide
Mfr Molex
Color Black
Length 11.0" (279.4mm)
Series Mi II 50212, Micro-Latch, Sherlock
Package Bulk
Wire Gauge 24 AWG