0502128000-11-S4
Molex
Product No:
0502128000-11-S4
Description:
11" PRE-CRIMP 1854 SL001 SLATE
User Guide
Mfr Molex
Color Slate
Length 11.0" (279.4mm)
Series Mi II 50212, Micro-Latch, Sherlock
Package Bulk
Wire Gauge 24 AWG