0502128000-11-W6-D
Molex
Product No:
0502128000-11-W6-D
Manufacturer:
Molex
Description:
11" PRE-CRIMP 3049 WH001 WHITE
User Guide
Mfr Molex
Color White
Length 11.0" (279.4mm)
Series Mi II 50212, Micro-Latch, Sherlock
Package Bulk
Wire Gauge 26 AWG