0502128000-12-G6-D
Molex
Product No:
0502128000-12-G6-D
Description:
12" PRE-CRIMP 3049 GR001 GREEN
User Guide
Mfr Molex
Color Green
Length 12.0" (304.8mm)
Series Mi II 50212, Micro-Latch, Sherlock
Package Bulk
Wire Gauge 26 AWG