0502128000-12-W1
Molex
Product No:
0502128000-12-W1
Description:
12" PRE-CRIMP A3047 WHITE
User Guide
Mfr Molex
Color White
Length 12.0" (304.8mm)
Series Mi II 50212, Micro-Latch, Sherlock
Package Bulk
Wire Gauge 30 AWG