0502128000-12-W6
Molex
Product No:
0502128000-12-W6
Description:
12" PRE-CRIMP 3049 WH001 WHITE
User Guide
Mfr Molex
Color White
Length 12.0" (304.8mm)
Series Mi II 50212, Micro-Latch, Sherlock
Package Bulk
Wire Gauge 26 AWG