0502128000-12-Y4-D
Molex
Product No:
0502128000-12-Y4-D
Description:
12" PRE-CRIMP 1854 YL001 YELLOW
User Guide
Mfr Molex
Color Yellow
Length 12.0" (304.8mm)
Series Mi II 50212, Micro-Latch, Sherlock
Package Bulk
Wire Gauge 24 AWG