0503948051-10-A6
Molex
Product No:
0503948051-10-A6
Manufacturer:
Molex
Description:
10" PRE-CRIMP 3049 ORANGE
User Guide
Mfr Molex
Color Orange
Length 10.0" (254.0mm)
Series Milli-Grid 50394
Package Bulk
Wire Gauge 26 AWG