0503948051-10-B6-D
Molex
Product No:
0503948051-10-B6-D
Description:
10" PRE-CRIMP 3049 BLACK
User Guide
Mfr Molex
Color Black
Length 10.0" (254.0mm)
Series Milli-Grid 50394
Package Bulk
Wire Gauge 26 AWG