0503948051-10-L8
Molex
Product No:
0503948051-10-L8
Description:
10" PRE-CRIMP 3048 BLUE
User Guide
Mfr Molex
Color Blue
Length 10.0" (254.0mm)
Series Milli-Grid 50394
Package Bulk
Wire Gauge 28 AWG