0503948051-11-A6-D
Molex
Product No:
0503948051-11-A6-D
Description:
11" PRE-CRIMP 3049 ORANGE
User Guide
Mfr Molex
Color Orange
Length 11.0" (279.4mm)
Series Milli-Grid 50394
Package Bulk
Wire Gauge 26 AWG