0503948051-11-A8
Molex
Product No:
0503948051-11-A8
Description:
11" PRE-CRIMP 3048 ORANGE
User Guide
Mfr Molex
Color Orange
Length 11.0" (279.4mm)
Series Milli-Grid 50394
Package Bulk
Wire Gauge 28 AWG