0503948051-11-L8-D
Molex
Product No:
0503948051-11-L8-D
Manufacturer:
Molex
Description:
11" PRE-CRIMP 3048 BLUE
User Guide
Mfr Molex
Color Blue
Length 11.0" (279.4mm)
Series Milli-Grid 50394
Package Bulk
Wire Gauge 28 AWG