0503948051-11-N6
Molex
Product No:
0503948051-11-N6
Description:
11" PRE-CRIMP 3049 BROWN
User Guide
Mfr Molex
Color Brown
Length 11.0" (279.4mm)
Series Milli-Grid 50394
Package Bulk
Wire Gauge 26 AWG