0503948051-12-R6-D
Molex
Product No:
0503948051-12-R6-D
Description:
12" PRE-CRIMP 3049 RED
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 310
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 10
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Mfr Molex
Color Red
Length 12.0" (304.8mm)
Series Milli-Grid 50394
Package Bulk
Wire Gauge 26 AWG